O mnie

Witaj na mojej stronie!

Zapraszam Cię do mojego Świata – Świata stworzonego z miłości do ulepszania i upiększania przestrzeni dla moich bliskich. 

Mam na imię Karina.

Jestem certyfikowaną homestagerką, pasjonatką inspirującej architektury, pięknych wnętrz oraz nietuzinkowych dekoracji – prywatnie po prostu szczęśliwą kobietą 🙂 żoną, mamą  realizującą swoje pasje i marzenia.

Moja droga do tego, aby robić w życiu to co kocham była bardzo kręta.

Czy od zawsze wiedziałam co chcę w życiu robić? Oczywiście, że nie!

Kilka lat temu odziedziczyłam mieszkanie, którego sprzedaż stała się dla mnie nie lada wyzwaniem. Mijały długie miesiące, koszty utrzymania lokalu rosły, każde spotkanie z klientem kończyło się fiaskiem, a moja frustracja była ogromna. Pewnego dnia postawiłam się w roli kupującego i sama zadałam sobie pytanie „czy ta konkretna nieruchomość wyróżnia się na tle innych ofert? czy jest w niej coś wyjątkowego, coś co przykuje uwagę klienta?” Domyślcie się jaka była odpowiedź na te pytania.

Był to dla mnie punkt zwrotny, postanowiłam natychmiast zmienić strategię działania. Setki obejrzanych czasopism wnętrzarskich, godziny spędzone na różnych stylizacjach pomieszczeń we własnym domu i wtedy zupełnie nieświadomie przeprowadziłam swój pierwszy w życiu home staging. 

Po niespełna dwóch tygodniach mieszkanie znalazło nowego właściciela, a ja przeszłam na tym do porządku dziennego. Nie myślałam wtedy, że mogę w ten sposób pomagać innym ludziom.

Kilkanaście lat temu pracowałam w kilku warszawskich biurach nieruchomości.

Przez cały ten okres poznałam setki osób, które pomogły mi zrozumieć, że sprzedaż własnego mieszkania czy domu to niezwykle emocjonalny moment, to szereg doświadczeń i wspomnień związanych z konkretnym miejscem.

Z perspektywy czasu wiem, że jako właściciele nie potrafimy obiektywnie spojrzeć na warunki panujące w naszym domu, nie potrafimy też odciąć się od sentymentów i w tym często tkwi problem.

Jeżeli nie masz czasu lub wiedzy związanej z przygotowaniem mieszkania / domu do wynajmu lub sprzedaży, chętnie udzielę Ci wskazówek, które zwiększą wartość Twojej nieruchomości.

Zaufaj mi, że obiektywne spojrzenie i często niewielkie nakłady finansowe potrafią stworzyć wspaniały efekt.

Dzięki umiejętnej aranżacji Twoja nieruchomość może stać się bardziej atrakcyjna w oczach potencjalnego klienta – i taki jest mój cel.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Karina Lewandowska

Certyfikacja

Opinie moich klientów